koš

Volná pracovní pozice - Specialista/tka cen materiálů

Společnost ÚRS Praha, a.s., člen skupiny DEK a.s., patří mezi lídry trhu v oblasti oceňování stavební produkce v České republice. Je dodavatelem (s více než 50ti letou historií,) komplexních podkladů pro tvorbu stavebních rozpočtů, kalkulací stavebních prací a sledování stavebních zakázek.

Hledáme novou kolegyni/ kolegu na pozici Specialista/tka cen materiálů.

Pozice je vhodná pro zájemce s praxí v oblasti prodeje materiálů a taktéž i pro technicky zaměřené absolventy.

Náplň pracovní pozice:

  • Zpracování a údržba ceníků
  • Správa databáze materiálů v interním IS
  • Komunikace s oddělením cenotvorby
  • Komunikace s dodavateli stavebních výrobků a hmot

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy VŠ, s technickým zaměřením (stavební-výhodou)
  • Znalost práce na PC, především MS office a základní operace s databázemi
  • Znalost stavebních materiálů výhodou
  • Komunikativní, samostatnou a pozitivně naladěnou osobnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Práci na HPP na dobu neurčitou
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Pružnou pracovní dobu
  • Systém zaměstnaneckých benefitů
  • Možnost osobního růstu
  • Zázemí silné, stabilní společnosti

Nástup možný IHNED s místem výkonu práce v Brně.

V případě zájmu o tuto pozici pošlete životopis a krátký motivační dopis na adresu: petra.koumalova@urspraha.cz