koš

Volná pracovní pozice - Obchodní zástupce/konzultant

Společnost ÚRS PRAHA, a.s., člen skupiny DEK, a.s.,  je jedničkou na trhu v oblasti oceňování stavební produkce a v prodeji SW pro tvorbu stavebních rozpočtů a kalkulací.

Do našeho kolektivu v Českých Budějovicích hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici „Obchodní zástupce stavebního SW/konzultant“.

Nabídka volného místa:

Náplň pracovní pozice:
  • péče o stávající zákazníky, akvizice nových zákazníků
  • zodpovědnost za plnění obchodního plánu
  • hledání nových obchodních příležitostí
  • školení, konzultace a prezentace

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru + vhodné i pro absolventy
  • komunikativní, samostatnou a pozitivně naladěnou osobnost
  • prezentační schopnosti + příjemné vystupování
  • aktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • ochota učit se novým věcem
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • dobrá znalost práce s PC a kancelářského SW (MS Office)
  • znalosti z oblasti SW pro stavební firmy výhodou
  • praxe v rozpočtářské sféře výhodou

Nabízíme:
  • zajímavá a zodpovědná práce
  • odpovídající platové ohodnocení + prémie za plnění plánu
  • týden dovolené navíc
  • systém zaměstnaneckých benefitů
  • možnost osobního růstu
  • zázemí silné a stabilní společnosti

Nástup možný ihned s místem výkonu práce v Českých Budějovicích.

V případě zájmu o tuto pozici pošlete životopis a krátký motivační dopis na níže uvedený email.

Kontakt:
ÚRS PRAHA, a.s.
Ing. Jiří Zabranský
e-mail: jiri.zabransky@urspraha.cz