Volná pracovní pozice - Cenový specialista


Společnost ÚRS PRAHA, která se zabývá vývojem databází a SW pro rozpočtování, oceňováním stavební produkce, analýzami a prognózami vývoje stavebnictví, hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici Cenový specialista.
 

Náplň práce:

Komunikace s odbornými a dodavatelskými organizacemi a dodavateli stavebních výrobků a hmot, vedení jednání s odborníky na stavební technologie, zpracování popisů technologických postupů stavebních prací a databáze materiálů, kalkulace cen stavebních prací.
 

Požadujeme:

VŠ vzdělání stavebního směru (obory Ekonomika, Stavebnictví), min. 3 roky praxe (akceptujeme i relevantní zaměstnání při studiu), orientace ve stavebních technologiích, zkušenosti s výstavbou pozemních nebo inženýrských staveb a dobrá orientace ve stavebních materiálech a výrobcích výhodou, velmi dobrá znalost kancelářského SW (Excel, Word, Outlook, Web), znalost rozpočtovacích SW (KROS plus/BuildPOWER/EuroCalc) výhodou, aktivní přístup, spolehlivost, pečlivost, analytické myšlení.
 

Nabízíme:

Zázemí úspěšné a respektované společnosti s více než 50 letou tradicí, stálou a perspektivní práci v kolektivu odborníků na stavební ekonomiku, kontakt s nejnovějšími technologiemi ve stavebnictví včetně odborných exkurzí, účasti na konferencích, seminářích a veletrzích, měření a snímkování přímo na stavbách apod., kontakt s nejnovějšími technologiemi v oblasti IT, vzdělávací kurzy, školení, platové podmínky odpovídající zařazení a náročnosti práce, v případě úspěšného zapracování možnost kariérního růstu.

Místo výkonu zaměstnání: Brno

Životopis můžete zaslat na e-mail: petra.koumalova@urspraha.cz