ÚRS na veletrhu FOR ARCH 2019


Ve dnech 17.-21. 9. 2019 se konal v areálu PVA Expo v Praze – Letňanech jubilejní 30. ročník stavebního veletrhu FOR ARCH. Obor stavebního SW a podkladů pro oceňování stavební produkce na něm jako jediná reprezentovala společnost ÚRS CZ.
 

Expozice se těšila značnému zájmu návštěvníků především z řad odborné stavební veřejnosti z celé ČR. Představena byla  obsahově i uživatelsky neustále zdokonalovaná Cenová soustava ÚRS a 4. generace programu KROS pro rok 2019. Značnou pozornost vzbudilo především jedinečné řešení oceňování 3D projektů - Modul Oceňování BIM modelu, BIM platforma pro náhled a sdílení projektů/dokumentace a další nové aplikace sloužící odborné veřejnosti v procesu přípravy, výstavby a kontroly zakázek. Naši odborníci zodpovídali dotazy, předváděli aplikace, debatovalo se o uvedených novinkách, možnostech jejich efektivního v oceňování a řízení staveb.

Velký zájem návštěvníků o produkty a služby potvrdil, že společnost ÚRS je trvale vnímána jako odborně kvalifikovaný, stabilní a perspektivní partner s nezastupitelným místem na trhu se stavebními podklady a nástroji.