koš

Žádost o demo


Společnost ÚRS PRAHA Vám nyní umožňuje vyzkoušet si programy na oceňování a řízení stavební výroby včetně Cenové soustavy ÚRS.
 

SW KROS 4 - oceňování a řízení stavební výroby

Komplexní nástroj pro tvorbu rozpočtů, kalkulací stavebních prací a sledování stavebních zakázek. Více o programu KROS 4

Demoverze obsahuje kompletní program včetně databáze ÚRS, je však omezená na 30 dnů od prvního spuštění, omezen je i rozsah výstupů z programu (tisk, export).
 

Objednávka demoverze

Po vyplnění údajů Vám bezplatně zašleme demoverzi programu. Demoverze obsahuje kompletní program včetně databáze ÚRS, je však časově omezená.

Mám zájem o demoverzi programu ZDARMA:

Kontaktní informace:


Poskytnutí Vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro účely nabídky produktů a služeb naší společnosti a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost ÚRS PRAHA, a.s., se sídlem Praha 10, Pražská 18, PSČ 10200, IČ: 47115645, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky a pozvánky.