koš

Materiály online

Pro uživatele SW řady KROS

s Materiály online získáte:

přístup k více než 1 000 000 materiálů a výrobků

rychlé využití v rozpočtech a kalkulacích

snadné seskupení materiálů včetně objednávkových kódů pro objednání

odkazy na další informace nebo sortiment na webu prodejců a výrobců

Prémiový modul SW řady KROS obsahuje novou databázi s více než 1 000 000 stavebních materiálů a výrobků. Databáze je umístěna na cloudu a umožňuje snadné  vyhledávání aktuálních výrobků a jejich rychlé využití při tvorbě rozpočtů a kalkulací nákladů staveb a další.

Mimo tradiční a pravidelně aktualizovaný Sborník pořizovacích cen materiálů (SPCM) v rámci Cenové soustavy ÚRS, který obsahuje na 20 000 nejpoužívanějších materiálů a výrobků od 200 výrobců, tak uživatelé SW KROS získávají moderní databázi aktualizovanou přímo prodejci či výrobci.

Materiály online jsou určeny všem uživatelům SW KROS s platným balíkem služeb zákaznické podpory.

 

 

Jste uživatelem SW řady KROS a máte návrh na doplnění sortimentu do databáze Materiály online?  Zašlete odkaz na tuto stránku výrobci či prodejci materiálů, jehož sortiment byste v SW využili, nebo nás kontaktujte.
 

 

Pro prodejce a výrobce materiálů a výrobků

Jako prodejci, nebo výrobci stavebních materiálů nyní můžete s Vaším sortimentem cíleně oslovit více jak 10 000 osob napříč stavební veřejností. 

Výhody pro Vás

 • Oslovení širokého spektra osob z přípravy i realizace staveb
  SW KROS využívá při tvorbě rozpočtů, přípravě a realizaci staveb na 10 000 uživatelů napříč Českou Republikou – stavební firmy, projekční kanceláře, rozpočtáři, investoři a další.    
   
 • Bezobslužný provoz
  Moderní technologie použité při vývoji Materiálů online nám umožňují snadno umístit a aktualizovat Váš sortiment přímo v SW KROS jen za použití internetu. Po prvotní definici je pro Vás systém bezobslužný.
   
 • Přímé odkazy na Váš web a eshop
  Přímo v programu KROS bude u každé Vaši položky uveden název Vaší společnosti. Navíc je možné u každé položky uvést odkaz přímo na Váš e-shop.

 

Prodejci a výrobci v Materiálech online
 

    
         
         
         
   
         
         
        … a mnoho dalších

                                                  

Další informace a kontakt

Pro další informace nás kontaktujte na e-mailové adrese: materialy@urs.cz