koš

KROS profi – pro řemeslné a specializované firmy


Cenově zvýhodněná varianta systému KROS 4 pro řemeslné a specializované firmy – kombinace komfortního programu KROS 4 s výběrem omezeného počtu katalogů stavebních prací ÚRS a kompletní databáze materiálů (SPCM).
 

O programu

KROS profi umožňuje sestavit soupis prací, připravit nabídku, podrobně vykalkulovat vlastní náklady i zpracovávat soupisy provedených prací. Obsahuje moduly programu KROS 4 – Nabídkový rozpočet, Výrobní kalkulace a Čerpání rozpočtu.
Součástí programu je Databáze ÚRS - vlastní výběr 7 katalogů stavebních prací, komplet SPCM. Katalogy obsahují položky stavebních prací včetně rozborů nákladů (TOV) + kompletní sborník materiálů (SPCM).
Ceník a podrobné informace

 

Kontakt

Potřebujete více informací, chcete konzultovat Vaše požadavky, vypracovat nabídku? Kontaktujte naše obchodní zástupce.

 

Potřebujete další informace?

Poskytnutí Vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro účely nabídky produktů a služeb naší společnosti a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost ÚRS PRAHA, a.s., se sídlem Praha 10, Pražská 18, PSČ 10200, IČ: 47115645, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky a pozvánky.