Je čas aktualizovat

Je čas aktualizovat

Vážení uživatelé,

 

v lednu vychází cenová úroveň Cenové soustavy ÚRS 2019/I a nová verze SW KROS 4. Cenová soustava ÚRS byla kompletně aktualizována. Navíc nově bylo přidáno přes 2 600 položek v celkem 21 katalozích, doplněno 1 500 variant komerčních položek a 3100 položek bylo přepracováno.

Do cen stavebních prací a materiálů se zásadně promítla situace ve stavebnictví, kdy dochází ke značnému nárůstu cen přes 8% - a nové podmínky na trhu reflektuje i Cenová soustava ÚRS 2019/I. Jedině s novou cenovou úrovní budou Vaše nabídky a kalkulace v souladu se současnými podmínkami ve stavebnictví.
 

Nejdůležitější novinky v SW KROS 4 verze 2019/I:

  • přesné nabídky/rozpočty/kalkulace díky poptávání materiálů
  • nový výstupní formát Excel Komplet
  • kontrola dodatků
  • vytvoření směrné varianty rozpočtu bez obchodních názvů
  • porovnání s jinou zakázkou
  • a další úpravy a vylepšení ...


Přehledný popis mnoha dalších novinek a úprav v Cenové soustavě ÚRS a vylepšení programu KROS 4 naleznete v dokumentu Vybrané novinky a úpravy 2019/I (pdf).

Kompletní popis všech novinek a úprav v Cenové soustavě ÚRS a programu KROS 4 naleznete v dokumentu Kompletní novinky a úpravy 2019/I (pdf).


Aktualizaci SW KROS a Cenové soustavy si můžete objednat pomocí formuláře níže a nebo dle instrukcí v zásilce, která Vám byla zaslána 3. 12. 2018.

Žádost o aktualizaci

Nepřišla Vám poštovní zásilka nebo e-mail s nabídkou aktualizace? Vyplňte a odešlete formulář níže.

Po vyplnění údajů Vás kontaktuje náš zástupce s vykalkulovanou cenovou nabídkou aktualizace produktů přímo pro Vaši společnost s uplatněním všech dostupných slev dle obchodních podmínek.