koš

Je čas aktualizovat


Vážení uživatelé,

právě vychází cenová úroveň Cenové soustavy ÚRS 2018/II a nová verze SW KROS 4. Cenová soustava ÚRS byla kompletně aktualizována. Navíc nově bylo přidáno přes 2 600 položek v celkem 22 katalozích, z toho 1 700 variant komerčních položek, 2500 položek bylo přepracováno. Na základě četných námětů uživatelů bylo v SW KROS výrazně vylepšeno vyhledávání položek v databázi a byly přidány nové nástroje pro snazší a přesnější ocenění zadání a aktualizace rozpočtů. 

Nejdůležitější novinky v SW KROS 4 verze 2018/II:

  • automatické ocenění a aktualizace podle popisů
  • upozornění na odlišné popisy položek
  • aktualizace po položkách podle popisu
  • aktualizace podle databáze Materiálů online
  • výrazné vylepšení vyhledávání v databázi
  • a další ...


Přehledný popis mnoha dalších novinek a úprav v Cenové soustavě ÚRS a vylepšení programu KROS 4 naleznete v dokumentu Vybrané novinky a úpravy 2018/II (pdf).

Kompletní popis všech novinek a úprav v Cenové soustavě ÚRS a programu KROS 4 naleznete v dokumentu Kompletní novinky a úpravy 2018/II (pdf).


Aktualizaci SW KROS a Cenové soustavy si můžete objednat pomocí formuláře níže a nebo dle instrukcí v zásilce, která Vám byla zaslána 11. 6. 2018.

 

Žádost o aktualizaci

Po vyplnění údajů Vás kontaktuje náš zástupce s vykalkulovanou cenovou nabídkou aktualizace produktů přímo pro Vaši společnost s uplatněním všech dostupných slev dle obchodních podmínek.
 


Poskytnutí Vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro účely nabídky produktů a služeb naší společnosti a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost ÚRS PRAHA, a.s., se sídlem Praha 10, Pražská 18, PSČ 10200, IČ: 47115645, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky a pozvánky.