Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří


Co jsou dny otevřených dveří?

Akce "Dny otevřených dveří" probíhá v pěti dnech, během kterých budete moci navštívit naše pracoviště a bezplatně se zúčastnit individuální konzultace k SW KROS 4 a Cenové soustavě ÚRS. Akce je určena jak pro stávající uživatele, tak pro zájemce o SW KROS 4 a Cenovou soustavu ÚRS. Dny otevřených dveří budou probíhat na všech pracovištích společnosti ÚRS PRAHA ve dnech 9. 4. až 13. 4. 2018 v čase od 8:30 do 16:00 h.
 

  • konzultace jsou zdarma
  • každý návštěvník získává nárok na slevu 15 % při nákupu nebo rozšíření SW KROS 4 a Cenové soustavy ÚRS
     

Naše pracoviště, kde budou Dny otevřených dveří probíhat.
 

  • Hledáte vhodný program pro tvorbu rozpočtů, kalkulací a sledování stavebních zakázek?
  • Chcete se dozvědět co je v KROSu a DB ÚRS nového?
  • Používáte ještě starý program KROS plus?
  • Potřebujete konzultovat své dotazy s našimi odborníky?


Přihlaste se na individuální konzultaci SW KROS 4 a Cenové soustavy ÚRS.
 

Pokud zvažujete pořízení SW, poradíme Vám, které moduly jsou vhodné pro Vaši činnost. Zkonzultujeme Vaše požadavky a navrhneme nejefektivnější řešení. Jestliže již jste uživatelem SW KROS 4, nebo zatím užíváte SW KROS plus a zvažujete přechod na KROS 4, zodpovíme Vaše dotazy, poradíme v ovládání SW nebo předvedeme další možnosti nejnovější generace SW.

Na konzultaci se Vám vždy věnuje individuálně jeden náš konzultant. Konzultace probíhá na PC a trvá 30 minut. Z jedné firmy se mohou přihlásit maximálně dvě osoby a to na jednu konzultaci.

Vybrat termín a přihlásit se

 

Zvýhodnění pro účastníky Dnů otevřených dveří


15% SLEVA na nákup a rozšíření SW KROS 4 a CS ÚRS. Každý návštěvník Dnů otevřených dveří získá slevu 15 % při zakoupení nebo rozšíření SW KROS 4 a CS ÚRS. Sleva je platná do 20. 4. 2018.

 

V případě, že Vám žádný z navrhovaných termínů nevyhovuje, zavolejte nám a domluvte si individuální termín v následujících týdnech. V sekci kontakty můžete vyhledat naši pobočku, na kterou to máte nejblíže.


Bližší informace k průběhu dnů otevřených dveří získáte na tel.: 267 219 525 nebo e-mailu obchod@urspraha.cz

Naše pracoviště, na kterých probíhají Dny otevřených dveří.