koš

Dny otevřených dveří


Co jsou dny otevřených dveří?

Akce "Dny otevřených dveří" probíhá v pěti dnech, během kterých budete moci navštívit naše pracoviště a bezplatně se zúčastnit školení, předvedení, nebo individuální konzultace k SW KROS 4 a Cenové soustavě ÚRS. Akce je určena jak pro stávající uživatele, tak pro zájemce o SW KROS 4 a Cenovou soustavu ÚRS. Dny otevřených dveří budou probíhat na všech pracovištích společnosti ÚRS PRAHA ve dnech 24. 4. až 28. 4. 2017 v čase od 8:30 do 16:00 h.

  • všechna školení, předvedení i konzultace jsou zdarma
  • každý návštěvník získává nárok na slevu 15 % při nákupu nebo rozšíření SW KROS 4 a Cenové soustavy ÚRS
     

Naše pracoviště, kde budou Dny otevřených dveří probíhat.
 

Nejste uživateli našich produktů?

  • Hledáte vhodný program pro tvorbu rozpočtů a kalkulací staveb?
  • Chcete se seznámit s rozpočtářským SW a databází popisů a cen stavebních prací pro efektivní řízení stavební produkce?


Přihlaste se na předvedení SW KROS 4 a Cenové soustavy ÚRS nebo individuální konzultaci
 

Jste uživateli našich produktů?

  • Potřebujete poradit jak pracovat rychleji a jednodušeji?
  • Chcete se dozvědět co je v KROSu a DB ÚRS nového?
  • Doposud jste neaktualizovali z KROS plus na KROS 4? Přijďte se podívat na nejnovější generaci oblíbeného SW.
  • Máte dotaz? Potřebujete něco zkonzultovat s našimi odborníky?


Přihlaste se na bezplatné školení nebo individuální konzultaci


 

Náplň Dnů otevřených dveří

Předvedení

Hledáte SW pro oceňování a řízení stavební produkce? Navštivte naše dny otevřených dveří, a my Vám bezplatně předvedeme SW KROS 4 a CS ÚRS. Ukážeme Vám jak snadno sestavit rozpočet a rychle ocenit zadání, jak efektivně kalkulovat vlastní náklady a naplánovat výši zisku, jak sledovat ekonomiku stavby v realizaci a řadu dalších nástrojů a předností SW KROS 4. Předvedení probíhá formou projekce a trvá 90 minut. Navíc máte možnost využít 15% slevu na nákup SW KROS 4 a CS ÚRS.

Vybrat termín a přihlásit se - předvedení

 

Školení

Během školení Vám ukážeme různé postupy, návody, zajímavé funkce a některé novinky v SW KROS 4 a Cenové soustavy ÚRS. Školení probíhají na všech pracovištích formou projekcí a jsou určeny stávajícím uživatelům SW KROS 4. Školení trvá 60 minut.

Vybrat termín a přihlásit se – školení

 

Individuální konzultace

Pokud zvažujete pořízení SW, poradíme Vám, které moduly jsou vhodné pro Vaši činnost. Zkonzultujeme Vaše požadavky a navrhneme nejefektivnější řešení. Jestliže již jste uživatelem SW KROS 4, nebo zatím užíváte SW KROS plus a zvažujete přechod na KROS 4, zodpovíme Vaše dotazy, poradíme v ovládání SW nebo předvedeme další možnosti SW. Na konzultaci se Vám vždy věnuje individuálně jeden náš konzultant. Konzultace probíhá na PC a trvá 30 minut. Z jedné firmy se mohou přihlásit maximálně dvě osoby a to na jednu konzultaci.

Vybrat termín a přihlásit se - konzultace

 

Zvýhodnění pro účastníky Dnů otevřených dveří


15% SLEVA na nákup a rozšíření SW KROS 4 a CS ÚRS. Každý návštěvník Dnů otevřených dveří získá slevu 15 % při zakoupení nebo rozšíření SW KROS 4 a CS ÚRS. Sleva je platná do 5. 5. 2017.

 

V případě, že Vám žádný z navrhovaných termínů nevyhovuje, zavolejte nám a domluvte si individuální termín v následujících týdnech. V sekci kontakty můžete vyhledat naši pobočku, na kterou to máte nejblíže.


Bližší informace k průběhu dnů otevřených dveří získáte na tel.: 267 219 525 nebo e-mailu obchod@urspraha.cz

Naše pracoviště, na kterých probíhají Dny otevřených dveří.