koš

Odběr novinek e-mailem

Nabízíme Vám možnost zaregistrovat se k bezplatnému odběru informací formou e-mailu. Na zadanou e-mailovou adresu budeme průběžně zasílat informace týkající se novinek, návodů a tipů k SW KROS plus a Cenové soustavě ÚRS, dostupnosti nových verzí, školeních, výstavách, akcích, slevách a ostatních aktivitách společnosti.

 

Vami zadaná e-mailová adresa nebude poskytnuta třetí straně a kdykoliv můžete požádat o vyřazení z databáze odběratelů novinek - stačí kliknout na odkaz, který sa nachází v dolní části každého informačního e-mailu.

Chcete být v obraze? Dostávat e-mailem rady, náměty a informace?


Poskytnutí Vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro účely nabídky produktů a služeb naší společnosti a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost ÚRS PRAHA, a.s., se sídlem Praha 10, Pražská 18, PSČ 10200, IČ: 47115645, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky a pozvánky.