Individuální školení

Individuální školení a konzultace

Společnost ÚRS CZ poskytuje školení a konzultace sestavené přesně na míru dle přání a potřeb zákazníka. Samozřejmostí je individuální přístup odborného školitele, jak při sestavování osnovy školení, tak i náplně konzultace. Každý zákazník si může zvolit, zda je pro něj přínosnější využít konzultaci, kde se školitel věnuje pouze jemu (zde je probírána konkrétní oblast), nebo zda zákazník využije možnosti školení na míru, kterého se účastní 6 až 16 lidí z jedné firmy.

Osnova školení vzniká za spolupráce školitele a zákazníka, tak aby splňovala všechny požadavky na věcný obsah školení a řídila se konkrétními potřebami zákazníka. Nejen při sestavování osnovy, ale i při samotném školení se odborný lektor snaží vyjít vstříc potřebám zákazníka, tak aby si zákazník ze školení odnesl co nejvíce.

Školení nebo konzultace se mohou konat v učebně ÚRS CZ, která je vybavena 16 moderními PC s potřebným SW vybavením, projekčním vybavením, nebo přímo v prostorách u zákazníka.


Školení na základě individuálních potřeb (speciální osnovy) je pravidelně sestavována a prováděna například pro tyto společnosti:

  • Správa železniční dopravní cesty
  • Metrostav, a.s.
  • Skanska, a.s.
  • innogy Business Services CZ, s.r.o.
  • Hochtief, CZ a.s.

... a mnoho dalších společností a organizací státní správy

 

V případě Vašeho zájmu o odbornou konzultaci, či sestavení školení na míru nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vás osobně přesvědčíme o našem individuálním přístupu k zákazníkům.

e-mail: skoleni@urs.cz, tel.: 724 034 538