Aktuální kurzy

V2
Seminář - Veřejné zakázky na stavební práce dle nového zákona
datum: 13. 9. 2016 (úterý) místo: Praha - Multikino v OC PARK Hostivař, Švehlova 32 celkem volných míst6 přihlásit
datum: 14. 9. 2016 (středa) místo: Brno - Hotel AVANTI, Střední 61 celkem volných míst63 přihlásit
B2
Rozpočtování, kalkulace a sledování zakázky s využitím IT
datum: 20. + 21. 9. 2016 místo: Praha celkem volných míst3 přihlásit
B1
Základy rozpočtování s využitím IT
datum: 13. 9. 2016 místo: Brno celkem volných míst3 přihlásit
všechny kurzy

novinky

16. 8. 2016

Seminář - Veřejné zakázky na stavební práce dle nového zákona 2016

Společnost ÚRS PRAHA, ve spolupráci s představiteli odboru veřejných zakázek Ministerstva pro místní rozvoj ČR, Vás zve na seminář: Veřejné zakázky na stavební práce dle nového zákona č. 134/2016 o zadávání veřejných zakázek. Více informací a přihlášení.

15. 8. 2016

UPOZORNĚNÍ - provoz prodejny publikací Praha

Ve dnech 22. - 23. 8. a 29. - 30. 8. 2016 bude z organizačních důvodů prodejna publikací v Praze uzavřena. Děkujeme za pochopení.

15. 8. 2016

KROS 4 - přehled nejdůležitějších novinek v krátkém videu

S novou úrovní Cenové soustavy ÚRS 2016/II vychází i nová verze SW KROS 4 – nejnovější 4. generace stavebního SW řady KROS. Na přehled nejdůležitějších novinek se můžete podívat v krátkém videu.

14. 6. 2016

Novinky v SW KROS 4 a Cenové soustavě ÚRS 2016/II

Do nové verze programu KROS a Cenové soustavy ÚRS 2016/II jsme připravili celou řadu nových funkcí a úprav pro práci se soupisy prací dle nového zákona o zadávání veřejných zakázek.
Více informací + žádost o aktualizaci.

archiv novinek

ZAČNĚTE ZDARMA!
Vyzkoušejte si rozpočtovat
v programu KROS 4.

Software KROS 4

Zkušenosti uživatelů

Jiří Lazarčuk, ČEZ Distribuce, a. s.

Od roku 2011 využívá firma ČEZ Distribuce, a. s. cca 800 licencí programu řady KROS jako hlavního nástroje pro rozpočtování staveb. Program KROS byl v období 2010 – 2011 plně integrován do prostředí firmy s podporou procesů přípravy, realizace a kontrol staveb. Díky síťovému nasazení umožnuje efektivní dálkovou spolupráci při tvorbě a kontrolách rozpočtů jak mezi pracovníky společnosti ČEZ Distribuce, tak se stovkami jejích externích partnerů po celé ČR. Systematiku rozpočtování podporují centrálně spravované databáze standardů ČEZ Distribuce pro stavby NN - VN a databáze CS ÚRS pro stavby VVN. Při zavádění SW KROS v prostředí firmy v roce 2011 proškolili lektoři ÚRS PRAHA na 700 osob z celé České republiky.

Plné využívání SW KROS v ČEZ Distribuce, a. s. v současnosti potvrzuje i jeho průběžný vývoj reagující na aktuální potřeby firmy. Více o nasazení SW KROS ve společnosti ČEZ Distribuce, a.s.

 

Ing. Josef Krejčí - PREdistribuce, a. s.

SW KROS a databázi ÚRS používáme od roku 2008. Největší předností programu spatřujeme v možnosti nastavení vlastní databáze pro okruh vybraných zhotovitelů PREdistribuce. Ve spolupráci s výrobním oddělením ÚRS PRAHA používají tito zhotovitelé naše pravidelně aktualizované montážní položky provázané na naše materiály. U programu KROS je velká výhoda jeho variabilita a přizpůsobivost našim potřebám. Využíváme jak naši vlastní databázi, tak databázi ÚRS. Díky programu KROS máme aktuální přehled o našich zakázkách, který odpovídá našemu vnitřnímu členění.

Ing. Slavomír Bušek - Pražské vodovody a kanalizace, a.s.

Naše společnost je více jak 10 let zákazníkem firmy ÚRS PRAHA. Po celou dobu naší desetileté spolupráce pravidelně odebíráme nové verze programu a databáze ÚRS. SW KROS nám usnadňuje práci při ocenění nabídek. Databáze ÚRS nám poskytuje orientační ceny na trhu, které jsou pro nás velmi důležité nejen při zpracování nabídek, ale i při komunikaci s našimi obchodními partnery. Jsem rád, že firma ÚRS PRAHA vytváří databázi cen stavebních prací potřebnou pro stavebnictví.

více