Aktuální kurzy

B2
Rozpočtování, kalkulace a sledování zakázky s využitím IT
datum: 20. + 21. 9. 2016 místo: Praha celkem volných míst12 přihlásit
B1
Základy rozpočtování s využitím IT
datum: 16. 8. 2016 místo: Praha celkem volných míst13 přihlásit
datum: 13. 9. 2016 místo: Brno celkem volných míst12 přihlásit
všechny kurzy

novinky

25. 6. 2016

UPOZORNĚNÍ - provoz obchodního oddělení

Ve dnech 4. až 8. 7. 2016 bude z organizačních důvodů uzavřeno pracoviště obchodního oddělení v Praze. V urgentních případech se můžete obracet na ostatní pracoviště. Kontakt na jednotlivá pracoviště. Děkujeme za pochopení.

14. 6. 2016

Novinky v SW KROS 4 a Cenové soustavě ÚRS 2016/II

Do nové verze programu KROS a Cenové soustavy ÚRS 2016/II jsme připravili celou řadu nových funkcí a úprav pro práci se soupisy prací dle nového zákona o zadávání veřejných zakázek.
Více informací + žádost o aktualizaci.

13. 6. 2016

Seminář - Veřejné zakázky na stavební práce dle nového zákona 2016

Společnost ÚRS PRAHA, ve spolupráci s představiteli odboru veřejných zakázek Ministerstva pro místní rozvoj ČR, Vás zve na seminář: Veřejné zakázky na stavební práce dle nového zákona č. 134/2016 o zadávání veřejných zakázek. Více informací a přihlášení.

30. 5. 2016

UPOZORNĚNÍ - provoz prodejny publikací Praha

Od 1. 6. 2016 dochází ke změně otevírací doby prodejny publikací ÚRS PRAHA v Praze Hostivaři (Pražská 18, Praha 10 - Hostivař). Nově bude prodejna v pátek zavřena.

27. 4. 2016

Volná pracovní pozice - Obchodní zástupce

Společnost ÚRS PRAHA, a.s. hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici Obchodní zástupce, konzultant. Bližší informace

31. 3. 2016

Nové termíny odborných kurzů pro druhý kvartál 2016

Vypsali jsme nové termíny kurzů a školení rozpočtování a kalkulací stavebních prací pro druhý kvartál roku 2016. Kompletní informace a on-line přihlášky naleznete v sekci
Kurzy a školení

archiv novinek

ZAČNĚTE ZDARMA!
Vyzkoušejte si rozpočtovat
v programu KROS 4.

Software KROS 4

Zkušenosti uživatelů

Ing. Josef Krejčí - PREdistribuce, a. s.

SW KROS a databázi ÚRS používáme od roku 2008. Největší předností programu spatřujeme v možnosti nastavení vlastní databáze pro okruh vybraných zhotovitelů PREdistribuce. Ve spolupráci s výrobním oddělením ÚRS PRAHA používají tito zhotovitelé naše pravidelně aktualizované montážní položky provázané na naše materiály. U programu KROS je velká výhoda jeho variabilita a přizpůsobivost našim potřebám. Využíváme jak naši vlastní databázi, tak databázi ÚRS. Díky programu KROS máme aktuální přehled o našich zakázkách, který odpovídá našemu vnitřnímu členění.

Ing. Slavomír Bušek - Pražské vodovody a kanalizace, a.s.

Naše společnost je více jak 10 let zákazníkem firmy ÚRS PRAHA. Po celou dobu naší desetileté spolupráce pravidelně odebíráme nové verze programu a databáze ÚRS. SW KROS nám usnadňuje práci při ocenění nabídek. Databáze ÚRS nám poskytuje orientační ceny na trhu, které jsou pro nás velmi důležité nejen při zpracování nabídek, ale i při komunikaci s našimi obchodními partnery. Jsem rád, že firma ÚRS PRAHA vytváří databázi cen stavebních prací potřebnou pro stavebnictví.

více