Aktuální kurzy

B2
Rozpočtování, kalkulace a sledování zakázky s využitím IT
datum: 21. + 22. 6. 2016 místo: Praha celkem volných míst8 přihlásit
B1
Základy rozpočtování s využitím IT
datum: 7. 6. 2016 místo: Praha celkem volných míst4 přihlásit
C1
Rozpočtování pro pokročilé s využitím IT
datum: 8. 6. 2016 místo: Praha celkem volných míst13 přihlásit
všechny kurzy

novinky

23. 5. 2016

UPOZORNĚNÍ - provoz obchodního oddělení a technické podpory

Ve dnech 25. až 27. 5. 2016 budou z organizačních důvodů uzavřeny pracoviště obchodního oddělení v Brně, Plzni a Českých Budějovicích. V urgentních případech se můžete obracet na pracoviště v Praze, Hradci Králové a Ostravě. Mimo provoz bude také technická podpora. V urgentních případech se můžete obracet na pracoviště v Praze. Kontakt na jednotlivá pracoviště. Děkujeme za pochopení.

27. 4. 2016

Volná pracovní pozice - Obchodní zástupce

Společnost ÚRS PRAHA, a.s. hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici Obchodní zástupce, konzultant. Bližší informace

31. 3. 2016

Nové termíny odborných kurzů pro druhý kvartál 2016

Vypsali jsme nové termíny kurzů a školení rozpočtování a kalkulací stavebních prací pro druhý kvartál roku 2016. Kompletní informace a on-line přihlášky naleznete v sekci
Kurzy a školení

30. 3. 2016

Volná pracovní pozice - Cenový specialista

Společnost ÚRS PRAHA, a.s. hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici Cenový specialista. Bližší informace.

archiv novinek

ZAČNĚTE ZDARMA!
Vyzkoušejte si rozpočtovat
v programu KROS 4.

Software KROS 4

Zkušenosti uživatelů

Ing. Josef Krejčí - PREdistribuce, a. s.

SW KROS a databázi ÚRS používáme od roku 2008. Největší předností programu spatřujeme v možnosti nastavení vlastní databáze pro okruh vybraných zhotovitelů PREdistribuce. Ve spolupráci s výrobním oddělením ÚRS PRAHA používají tito zhotovitelé naše pravidelně aktualizované montážní položky provázané na naše materiály. U programu KROS je velká výhoda jeho variabilita a přizpůsobivost našim potřebám. Využíváme jak naši vlastní databázi, tak databázi ÚRS. Díky programu KROS máme aktuální přehled o našich zakázkách, který odpovídá našemu vnitřnímu členění.

Ing. Slavomír Bušek - Pražské vodovody a kanalizace, a.s.

Naše společnost je více jak 10 let zákazníkem firmy ÚRS PRAHA. Po celou dobu naší desetileté spolupráce pravidelně odebíráme nové verze programu a databáze ÚRS. SW KROS nám usnadňuje práci při ocenění nabídek. Databáze ÚRS nám poskytuje orientační ceny na trhu, které jsou pro nás velmi důležité nejen při zpracování nabídek, ale i při komunikaci s našimi obchodními partnery. Jsem rád, že firma ÚRS PRAHA vytváří databázi cen stavebních prací potřebnou pro stavebnictví.

více